Kiirus, lihtsus ja kvaliteet

Isiklik lähenemine

KLAAS24 on 10-aastase kogemusega klaasiettevõtte. Müüme kõiki erinevaid klaasitooteid: kirgas klaas, karastatud klaas, toonklaas, matistatud klaas, peeglid, klaaspaketid.

Leiame lahenduse igale Teie soovile ja küsimusele. Meiega tööd tehes saate soovitud tulemuse kiirelt, mugavalt ja kvaliteetselt.

Meie visioon on 10 aasta jooksul laieneda üle terve Balti piirkonna ning aidata veelgi rohkem inimesi parima klaasilahenduse leidmises.

Teeme nii lihtsaid töid, mida leiate meie poe kataloogis, aga ka eritellimusi: peeglid, lükandsüsteemid, klaasuksed, akvaariumid, vitraažid.

01

Lai valik

KLAAS24 pakub üks suurimatest klaasitoodete valikut üle terve Eesti. Meie käes leiame ühed kvaliteetseimad klaase, peegle, klaaspakette, pildiraame ja muud klaasi furnituuri, nagu uksenupud, käepidemed ja riiulikandurid.

02

Kiire teenindus

Kui hindad oma aega, siis oled just õiges kohas.Täidame Su tellimuse erakordse kiiruse ja kvaliteediga. Võid rahul olla, et Sind ootab ees viivitamatu ja esmaklassiline teenindus.

03

Iga soov saab täidetud

Kõige tähtsam meie jaoks on klientide rahulolu ja et iga kliendi soov läheb täide. Isegi kõige keerulisem küsimus saab lahendatud. Anname endast parima, et pakkuda teile parimat teenindust.

Meie tooted & teenused

Klaasid

Peeglid

Klaaspaketid