Kiirus, lihtsus ja kvaliteet

Isiklik lähenemine

KLAAS24 - стекольная компания с 10-летним опытом. Мы продаем все разные изделия из стекла: стекло прозрачное, стекло закаленное, стекло тонированное, стекло матовое, зеркала, стеклопакеты.

Найдем решение на каждое Ваше пожелание и вопрос. Работая с нами, вы получите желаемый результат быстро, удобно и качественно.

Meie visioon on 10 aasta jooksul laieneda üle terve Balti piirkonna ning aidata veelgi rohkem inimesi parima klaasilahenduse leidmises.

Teeme nii lihtsaid töid, mida leiate meie poe kataloogis, aga ka eritellimusi: peeglid, lükandsüsteemid, klaasuksed, akvaariumid, vitraažid.

01

Lai valik

KLAAS24 pakub üks suurimatest klaasitoodete valikut üle terve Eesti. Meie käes leiame ühed kvaliteetseimad klaase, peegle, klaaspakette, pildiraame ja muud klaasi furnituuri, nagu uksenupud, käepidemed ja riiulikandurid.

02

Kiire teenindus

Kui hindad oma aega, siis oled just õiges kohas.Täidame Su tellimuse erakordse kiiruse ja kvaliteediga. Võid rahul olla, et Sind ootab ees viivitamatu ja esmaklassiline teenindus.

03

Iga soov saab täidetud

Kõige tähtsam meie jaoks on klientide rahulolu ja et iga kliendi soov läheb täide. Isegi kõige keerulisem küsimus saab lahendatud. Anname endast parima, et pakkuda teile parimat teenindust.

Meie tooted & teenused

Стекла

Зеркала

Стеклопакеты